Bugun...


Bakırköy halı yıkama firması Gül Halı Yıkama
Bakırköy halı yıkama firmalarından Gül halı yıkama fabrikası hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile öne çıkmaktadır.

Bakırköy halı yıkama firması Gül Halı Yıkama

Bu sayfada Bakırköy halı yıkama hizmetini müşteri memnuniyeti kalitesi ile sunan Bakırköy Gül Halı Yıkama hakkında bilgiler ve halı temizliğini sizler için açıklamaya çalışacağız. Halı yıkama konusunda en sık karşılaşılan şikayetlerden birisi zamanında teslim edilmemesi ve iyi yıkanmaması konusudur. Ev hanımlarının sık sık başlarını ağrıtmaktadır bu konu. Ancak Bakırköy Gül halı yıkama firması bu sorunun önüne geçerek tüketiciye halı temizliğinde ayrıcalıklar sunmaktadır. Firma 20 yıllık tecrübesi ile kaliteli ve hızlı teslim gibi hassas konulara eğilerek çözümler üretmektedir. Otomatik makineler bu çerçeveden en sık alınan çözümler arasındadır. Gelin hep beraber Bakırköy halı yıkama firmasını ziyaret edelim. 

Gençosman Mahallesinde yer alan firma mülkiyeti kendine ait fabrikasında hizmet vermektedir. Güler yüzlü yetkili kişiler sizi ilk karşıladığında zaten güven duygusunu ilk başta aşılamaktadırlar. Samimi bir ortamda siparişinizi almakta ve varsa sorunlarınızı not almaktadır. Bu aşamadan sonra özellikle belirttikleri gibi tüm ürünleriniz firma garantisi altında olduğu için sorunsuzca bir temizlik aşaması ürünlerinizi beklemektedir. Halı yıkama bölümü firmanın alt katında geniş ve ferah bir yerdedir. Halı yıkama makinesi, hemen yanında halı sıkma makinesi, az ileride kapalı kurutma odası, kurutma odasının yanında hav kabartma makinesi yer almaktadır. Paketleme bölümü üst katta depo kısmındadır. Tüm yıkanan halılar raflara dizilerek teslim sırasını beklemeye başlamaktadır. 

Gayet profesyonel bir fabrika olan tesiste bir halıyı yıkamak için gerekli olan tüm makineler mevcuttur. Firma yetkilisinden aldığımız bilgilere göre yıkama aşamasında şampuanın öneminin çok büyük olduğudur. Kalite kalite ayrılan halı şampuanlarından en kalitelisini kullandıklarını öğrenmekteyiz. Böylece halıda bozulma renk değişikliği gibi sorunların önüne geçilmiş olur. 

Şimdi bir de halı yıkamayı firma yetkilisinden dinleyelim:

"Halı yıkama işinde 20 yılı geride bırakmak üzereyiz. Bu uzun geçmişimizde her çeşit ve kalitedeki halıyı yıkadık. Bildiğiniz gibi 300-500 TL den başlayan halılar 100 binlerce TL ye çıkabilmektedir. Bu kadar değerli halıları sorunsuzca yıkamak gerçekten zor bir iştir. En ufak bir hata belki iş yerinin kapanmasına neden olabilir. Fakat halı yıkama işinde uzman kişiler ile çalışırsanız bu kişilere zamanında eğitimler verirseniz en kaliteli halıyı bile rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Yani halı için halı yıkama uzmanı şarttır. Firmamız uzman personel ile profesyonel halı temizliği yapmaktadır. 

Ayrıca firmamıza ait görselleri mutlaka incelemenizi öneririz. Görsellerde fabrikamıza ait halı yıkama işlemlerini, kurutma işlemlerini görebilirsiniz. Bir çok firma gibi kopya resim kesinlikle kullanmamaktayız. Böylece ne kadar kaliteli hizmet verdiğimizi görebilirsiniz."

Bakırköy Gül halı yıkama yetkilisinin dediği gibi halı temizliği hafife alınacak bir iş değildir. İyi bir halı temizliği için profesyonel personel ve makinelerden yararlanmak şarttır.

Halı yıkamada bir diğer önemli husus fiyat konusudur. Firma uygun fiyatlı listesi ile hem rekabet edebilmekte hem de tüketicinin cebini yormamaktadır. www.gul-haliyikama.com/fiyat-listesi 

Ayrıca firma Avrupa Yakasında bir çok ilçeye ücretsiz servis hizmeti ile halı yıkama işi yapmaktadır. Firma yetkilisinden edindiğimiz bilgilere göre akarların en sık yaşadığı yer halıdır. Akarlardan kurtulmak için mutlaka halının uzman kişiler tarafından temizlenmesi büyük önem taşır. Hangi halıya nasıl bir şampuan kullanılacak, açık renkli halılara nasıl şampuan kullanılacak bunların hepsini uzman bir halı yıkamacı bilebilmektedir. Unutmayın ucuza yıkanan halı kaliteli yıkanıyor denilemez. 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif
Bu haber 1768 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ4 + 2 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI